fbpx

Algas festivali passide jõulumüük!

Festival Augustibluus tegi teatavaks toimumiskuupäevad ning käivitas tänasest festivali passide eelmüügi. Järgmisel suvel, 5. – 7. augustini toimuv Augustibluus toob Haapsallu bluusimaailma kõrgeimasse tippu kuuluvaid artiste nii USAst kui Euroopast, põnevaid eriprojekte ning kodumaise bluusiparemiku. Festival toimub juba 28. korda.

Festivali pealava asub Haapsalu piiskopilinnuse õuel. Programmi kuuluvad ka akustilised kontserdid vanas raudteejaamas, üleastumised tänavakohvikute terrassidel ning luule- ja öökontserdid Haapsalu kultuurikeskuses. Esimesed esinejad tehakse teatavaks 2022. aasta märtsis ning täpne ajakava kinnitatakse mai lõpuks.

Festivali programmijuht Raul Ukareda: “On hea meel tõdeda, et mandritevaheline reisimine on taastunud ning ka bluusi sünnimaa USA tipptegijad on valmis taas Euroopasse tulema. Oleme  läbirääkimiste lõppfaasis hulga kaalukate koosseisudega ja paistab, et tulemas on üks läbi aegade põnevamaid programme.“

Tänasest on Piletilevis müügil jõuluhinnaga festivali passid, mis tagavad sissepääsu kõikidele festivali kontsertidele ning ööklubisse.