Reede 5. august

Puhvet Kapp (Tallinna mnt.1)

15.00 Sulev Kalder (Eesti)
16.00 Randal Randoja (Eesti) 

Kultuurikeskus (Posti 3)

16.00 Luulekontsert Bluule: Georg Merilo / Steve Vanoni (USA) / Rain Tolk (Eesti)

Aasia Villa (Karja 3)

15.00 Jüri Rosenfeld (Eesti)
16.30 Enn Vei Blues Band (Eesti)

Piiskopilinnus (Lossiplats 3)

18.00 Ziggy Wild (Eesti)
19.00 Spookyman & The All Nighters (Itaalia)
20.00 The Cinelli Brothers (Inglismaa)
21.00 Tad Robinson (USA)
22.00 Lore (Eesti/USA)
23.15 Ariel Posen (Kanada)

Ööklubi Kultuurikeskuses (Posti 3)

00.00-04.00 DJ Robert Kõrvits
01.00 Cathouse Radio feat. Jimmie “Bluesman” Lawson
02.00-04.00 Friday Night Live Jam Session

  • Heategevuslik pokkeriturniir, fotosein ja palju muud
  • Avatud baar ja kohvik

Laupäev 6. august

Kultuurikeskus (Posti 3)

13.00 Laur Joamets ja Priit Hõbemägi: workshop & lavaintervjuu  

Puhvet Kapp (Tallinna mnt.1)

12.00 Emil Rutiku Viktoriin
13.00 Autt Of Office (Eesti)
14.00 Vello Jurtom & All Jam (Eesti)

Aasia Villa (Karja 3)

13.00 Räpina Jack (Eesti)
14.00 Panic Groove Sound Machine (Eesti)
15.00 Rosie & The Rude Grooves (Eesti)

Raudteejaam (Raudtee tänav 2)

13.00 Rubundi (Eesti)
14.00 Andrea Di Giuseppe & Simone Scifoni (Itaalia)
15.00 Esa “Blues Minister” Kuloniemi (Soome)

Piiskopilinnus (Lossiplats 3)

17.00 Kaisa Ling Thing (Eesti)
18.00 T.Rogers & Fekete Jenö: Chicago Blues Union (Ungari)
19.00 Country & Western Dekadenz (Soome)
20.00 Raphael Wressnig & Igor Prado (Austria/Brasiilia)
21.30 Sinine Laupäev: Taukar Goes Blues (Eesti)
23.00 Devon Allman Project feat. Larry McCray & JD Simo (USA)

Ööklubi Kultuurikeskuses (Posti 3)

00.00-04.00 DJ Paul Oja
01.00 Igor Prado – Raphael Wressnig – Raul Ukareda – Mike Miley – Argo Toomel
02.00-04.00 Saturday Night Live Jam Session

Pühapäev 7. august

Villa & Restoran Soffa (Posti 1)

12.00 Carlos Ukareda (Eesti)

Haapsalu Toomkirik (Lossiplats 3)

14.30 Gospel: Rebecca Kontus (Eesti)

 

Festivali korraldaja jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.