Erinevatest Eestimaa punktidest Haapsallu jõudmiseks on lisaks isiklikule sõiduvahendile heaks lahenduseks buss. Busside väljumisaegu on lihtne leida aadressilt web.peatus.ee

Kui Haapsalus majutust ei ole, pääseb mõlemal ööl, pärast pealava kontsertide lõppu ööbussiga Tallinna. Buss väljub kell 00:30 või täpselt 20 minutit pärast pealava viimase kontserdi lõppu piiskopilinnuse peavärava ees asuvast parklast. Bussipileteid müüb ja detailsemat infot jagab festivali infotelk. Võimalik on teha ka eelbroneering kirjutades oma soovist aadressile janne@kultuurimaja.ee. Pileti hinnaks on 12 eurot. Bussiliini opereerib HG Kurre Bussid.

Haapsalus kohapeal on liikumiseks võimalik otse peatänava äärest laenutada ka jalgrattaid. Helistada võib telefonile +372 5212796 või minna kohale – Karja tänav 22.

Tiiru saab linnale peale teha ka huvirongiga “Peetrike”, millega on mugav liikuda näiteks laupäevaselt Raudteejaamas toimuvalt kontserdilt tagasi südalinna või suisa Piiskopilinnusse. Rongil on reisisaatja, kes juhib tähelepanu teele jäävatele huviväärsustele. Täpsema info leiab aadressilt https://salm.ee/huvisoidurong-peetrike/

Kui ööbimiskoht jääb kesklinnast kaugele ning jalad seismisest kanged, saab ka öötundidel tellida taksot. Helistada võib numbritel:

473 3330 / või lühinumber 1200
473 4200 / või lühinumber 1300
473 3500 / või lühinumber 1700