fbpx

Thursday 1. August

Culture Center /Posti 3

18.00 AUGUSTIBLUUS 30 OPENING
19.00 Bluule 10/10: Kärt Kross-Merilo, Franz Malmsten, Üllar Saaremäe, Argo Aadli, Egon Nuter, Juss Haasma, Jan Kaus, Reigo Ahven, Georg Merilo, Antti Kammiste / EST

Culture Center /Posti 3

21.00 Paul Venturi / ITA
22.30 The Yellbows / FRA
00.00 T-40 & Carlos Ukareda / EST

Friday 2. August

Castle Square /Lossiplats 6

15.30 Vello Jurtom & AllJam / EST
16.30 Dr. Rosenfeld & Friends / EST-FIN

Õu /Lossiplats 6

20.00 The Swamp Shakers / LAT

Puhvet Kapp /Tallinna mnt.1

15.00 Autt of Office Band / EST
16.00 No More Fridays / EST

Promenade Dance Pavilion /Promenaadi 3

15.00 Muddy River / FIN
16.00 Mark Knopfler 75: Tribute to Dire Straits / EST
17.00 The Rude Grooves / EST-AUS

AaBlu Resto /Veskiviigi Marina – Holmi 14

17.00 Carlos Ukareda / EST

Castle Main Stage /Lossiplats 3

uksed avatakse 17:00
18.00
Räpina Jack & The Hillibilly Terrorists / EST
19.00 I Shot a Man / ITA
20.00 The Yellbows / FRA
21.00 Sheryl Youngblood & Highway / USA-FIN
22.00 Eric Steckel / USA
23.30 Ultima Thule “Kummardus”: Tõnis Mägi, Vaiko Eplik, Marie Vaigla, Robert Linna / EST

Nightclub @ Culture Centre /Posti 3

uksed avatakse 00:00
01.00 T-40 + Jam Session
01.30 DJ Reigo Ahven
/ EST

  • Fotosein ja palju muud
  • Avatud baar ja kohvik

Saturday 3. August

Promenade Allika Pavilion /Promenaadi 3

11.00 Workshop: Randal Randoja Unplugged  

Castle Square /Lossiplats

12.00 Emil Rutiku Juubeliviktoriin / EST
13.00 Enn Vei Blues Band feat. Raul Ukareda / EST
14.00 Toomas Lunge & Crosswood 10 / EST

Promenade Dance Pavilion /Promenaadi 3

14.00 Emma Johanna Lepasoo & Grigori Rõžuk / EST
15.00 Coverage: Tribute to Bon Scott’s AC/DC / EST
16.00 Cry Baby / EST

Kolmanda Korruse Cafe /Tallinna mnt.1

15.00 Randal Randoja / EST

Puhvet Kapp /Tallinna mnt.1

13.00 Duo AS / EST
14.00 Josmarine / EST

Railway Station /Raudtee tänav 2

uksed avatakse 12:00
13.00
Paul Venturi / ITA
14.00 Henri Herbert / USA
15.00 Mathis Haug & Benoit Nogaret / DEU-FRA

Castle Main Stage /Lossiplats 3

uksed avatakse 16:00
17.00
South of Savoy / EST-FIN
18.00 Maisteri T. / FIN
19.00 Toomas Vanem plays Blues / EST
20.00 Vanessa Collier / USA
21.15 Fender Stratocaster 70 Jamboree / EST
23.00 The Fabulous Thunderbirds / USA

Nightclub @ Culture Centre /Posti 3

uksed avatakse 00:00
01.00
All Star Jam
01.30 DJ Andres Oja
/ EST

  • Fotosein ja palju muud
  • Avatud baar ja kohvik

Sunday 4. August

Promenade Dance Pavilion /Promenaadi 1

11.00 Plaaditurg 

Valge Daam /Posti 1

11.00 Emma Johanna Lepasoo & Grigori Rõžuk / EST

Haapsalu Dome Church /Lossiplats 3

14.30 Hedvig Hanson & Marek Talts / EST
18.00 Katoliku Missa

 

The festival organizer reserves the right to make changes to the program.

Augustibluusi stages and venues on a map: