Kava

reede, 2. august

Rootsituru kohviku õu (Karja 3)
16.30 Enn Vei Blues Band (EST)

Africa Pubi terrass (Tallinna mnt 1)
15.00 Autt Of Office (EST)
16.00 Josmarine Trio (EST)

Haapsalu Kuursaal (Promenaadi 1)
17.00 Bluule feat Lauri Liiv (EST)

Pealava / main stage @ Piiskopilinnus (Lossiplatsi 3)
18.00 Very Cool People (LAT)
18.50 Backstage Band (RUS)
19.45 The Cyborgs (ITA)
20.45 Aki Kumar (IND)
21.45 Teele Viira & Raul Ukareda Band feat. Jan Uuspõld (EST)
23.00 Rick Estrin & The Nightcats (USA)

Ööklubi @ Haapsalu Kultuurikeskus (Posti 3)
01.00 Rene Paul Jam Session

laupäev, 3. august

Haapsalu Kultuurikeskus (Posti 3)
12.00 Workshop: Andres Tarik – BlueScape Amps (EST)
12.30 Workshop: The Tomahawck Brothers: filmi esilinastus ja kontsert

Rannarootsi Selveri lava (Rannarootsi tee 1)
13.00 Randal Randoja (EST)

Rootsituru kohvik (Karja 3)
13.00 The Fine Tunas (EST)
14.00 Hideaway(EST)
15.00 Jose Pineland’s Melancholy Monsters (FIN)

Africa Pubi terrass (Tallinna mnt 1)
13.00 Johanna Randmann (EST)
14.00 Domino Slim & The Troubled Sons (GBR/EST))

Haapsalu raudteejaam (Raudtee 2)
14.00 LR Phoenix (GBR)
15.00 Natural Boogie (AUS)
16.00 Paul Venturi & Simone Scifoni (ITA)

Pealava / main stage @ Piiskopilinnus (Lossiplatsi 3)
17.00 Bourbon Sugar (EST)
18.00 Million Dollar Tones (FIN)
19.00 Gaelle Buswel (FRA)
20.00 Trickbag (SWE/GBR/FIN)
21.15 Kolumbus Kris feat. Robert Linna, Kristel Aaslaid, Sullivan, Emil Rutiku: “ZZ Top 50” (EST)
22.30 Korraldajad ootavad peaesineja kinnitust / Will be announced soon

Ööklubi @ Haapsalu Kultuurikeskus (Posti 3)
01.00 Rene Paul Jam Session

Haapsalu Kuursaal (Promenaadi 1)
12.00 Mälumäng Augustibluusi auhindadele
01.00 Emil Rutiku Blues Band (EST)

pühapäev, 4. august

Villa & Restoran Soffa (Posti 3)
11.00 Janis Vanadzins Band (LAT)

Haapsalu Kuursaal (Promenaadi 1)
13.00 Carlos Ukareda (EST)

Toomkirik
14.30 Gospel-blues: Airi Allvee & Ivar Kannelmäe “Like a Motherless Child” (EST)


Korraldaja jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.