Teele Viira & Raul Ukareda Band feat. Jan Uuspõld EST

Raul Ukareda on tuntud Eesti kitarrist ja bluusientusiast. Tal on oma nägemus ja kogemus bluusist, mida ta kirjeldab kui mingit sügavat igatsust ja lootust. Ukareda mäng on alati kirglik ja keskendunud, ning ta on oodatud muusik paljudes eesti ansamblites. Suurimat edu on Ukareda saavutanud ansambliga Compromise Blue, millega esineti juba 1990ndate aastate alguses mainekatel Euroopa ja Ameerika bluusifestivalidel.
Ukareda on ka Tanel Padar Blues Bandi asutajaliige ja lisaks teeb ta erilisemate sündmuste puhul omanimelist eksperimentaalset all-star projektibändi, mis on esinenud nii instrumentaalkoosseisuna kui ka koos erinevate vokaalsolistidega. Viimasel ajal on bänd keskendunud koostööle saatest “Eesti otsib superstaari” tuntuks saanud Teele Viiraga. Teele Viira on üliandekas ja mitmekülgne laulja, kelle häält on sageli võrreldud Amy Winehouse’ga.

Augustibluusi puhul liitub Teele Viira & Raul Ukareda Bandiga Jan Uuspõld.
Jan Uuspõldu teavad kõik, kuid paljud pole ehk kuulnudki, et eduka näitlejakarjääri kõrval on ta alati ka muusikaga tegelenud. Tegelikult sai Jan kõigepealt kuulsaks just lauljana. Tema bänd Luxury Filters oli 1990ndate keskel üks populaarsemaid bluusibände. Luxury Filtersi lugusid kuuleb raadioeetris veel tänagi, kuulsaim neist ilmselt ,,Tramm nr. 66″.

Koosseis:

Teele Viira – vokaal
Jan Uuspõld – vokaal
Raul Ukareda – kitarr
Raul Vaigla – bass
Petteri Hasa – trummid
Taavi Kerikmäe – klahvpillid
Mairo Marjamaa – saksofon
Jason Hunter – trompet

facebook

—————–
Raul Ukareda is a well-known Estonian guitarist and a blues enthusiast. He has his own vision and experience of the blues that he himself describes as a mix of hope and longing. When playing, Ukareda is passionate and focused and he is frequent guest in various projects in his homeland and abroad. The biggest success in his career has come with Compromise Blue, the blues band that has played at festivals around Europe and the USA already since the 1990’s. Ukareda is also a founding member of Tanel Padar Blues Band and has his own self-titled all-star solo project Raul Ukareda Band that mostly plays instrumental blues rock, but also often features different Estonian singers. The band has recently been focusing on collaboration with Teele Viira – an Estonian singer whose career took off at the “Estonian Idol” show. Teele Viira is a super talented and versatile singer whose voice has often been compared to Amy Winehouse’s.
For a special occasion as Augustibluus, Jan Uuspõld – most beloved Estonian actor and public figure will join the project. Everybody knows Jan Uuspõld as an actor, but most people don’t know that besides his successful acting career music has always been an important part of his life. In fact he became famous first as a singer. His band Luxury Filters was one of the most famous blues bands in the mid 90’s. Their songs are still aired even today, their most famous tune being “Tramm nr. 66″.

Members of the band:

Teele Viira – vocals
Jan Uuspõld – vocals
Raul Ukareda – guitar
Raul Vaigla – bass guitar
Petteri Hasa – drums
Taavi Kerikmäe – keyboards
Mairo Marjamaa – saxophone
Jason Hunter – trumpet