Trickbag (SWE/GBR/FIN)

Ansambel Trickbag on oma 25. tegutsemisaasta, 7. albumi, mitmete auhindade ja nominatsioonidega mitte ainult kõrgelt hinnatud peaesineja, vaid ka üks legendaarsemaid taustabände Euroopas ringi tuuritavatele USA artistidele. Nad on ainus rahvusvaheline bänd, kes on kaks korda esinenud rohkem kui 20 000-le inimesele prestiižsel Doheny bluusifestivalil Californias.

Kõik, kes on näinud bändi karismaatilist solisti Tommy Mobergi ja kontrabassimängijat Lars Näsmanit publikut hullutamas, teavad, et tegemist on parima elava bluusimuusikaga, mida on võimalik kogeda. Tommy ja Lars on pikaajalised koostööpartnerid ning on aastate jooksul oma kodumaal Rootsis saanud nomineeritud mitmetele auhindadele ja mitmed neist ka võitnud. Bändi liikmeteks on ka briti suupillisensatsioon Steve “West” Weston ja multitalent Tomi Leino kitarril. Steve Westoni toon, maitse ja stiil on haruldased. Ta eristub oma vanakooli Chicago/West Coasti sound’iga teistest oma valdkonnas. Euroopa bluusiringkondade veterani Tomi Leino pillimäng kostub Soomest igale poole üle maailma, kujunemas üheks parimaks bluusikitarristiks Euroopas. Klahvpillidel saadab eelpool nimetatuid veteran Fredrik von Werder, kes on oma pillimängus läbi imbunud Chicago bluusist. Koostöös Rootsi tipptrummari Per Noriniga, on Trickbagi puhul tegemist kindlasti maailmaklassi bändiga.

Tommy Moberg – vokaal
Lars Näsman – kontrabass, vokaal
Tomi Leino – kitarr
Steve “West” Weston – suupill, vokaal
Fredrik Von Werder – klaver
Per Norin – trummid

Website / Facebook

 


With 25 years of touring, 7 album releases, several awards and nominations under their belt, Trickbag is in a high demand not only as a headliner but also as one of the best backing bands for touring American artists in Europe. Just recently Trickbag reached to a proud milestone, being the only international act to perform twice for more than 20 000 people at the prestigious Doheny Blues Festival in California.

Anyone who has seen Trickbag´s charismatic frontman Tommy Moberg and a double bass player Lars Näsman whip the audience into a frenzy, knows that this is almost as good as it can get, when it comes to live blues music. Tommy and Lars, long-time partners in music, have won and been nominated for multiple blues music awards in their homeland Sweden. The band also features British harp sensation Steve “West” Weston and the multi-talented Tomi Leino on guitar. Steve Weston’s tone, taste and style are extraordinary. His old-style Chicago/West Coast harp playing makes him one of a kind in his field. One of the European blues circuit veterans, Tomi Leino hails from Finland and is quickly building a world-wide reputation as one of the best guitar players out there. On keyboards is the veteran Fredrik von Werder, with his deep knowledge of Chicago blues piano. Together with one of the Swedish top blues drummers Per Norin, Trickbag is definitely a world-class group.

Tommy Moberg – vocals
Lars Näsman – double Bass, vocals
Tomi Leino – guitar
Steve “West” Weston – harmonica, vocals
Fredrik Von Werder – piano
Per Norin – drums