Paul Venturi & Simone Scifoni (ITA)

Paul Venturi ja Simone Scifoni on suurepärane Itaaliast pärit duo, kes on oma kodumaal populaarseks saanud eelkõige oma loomuliku vana bluusi tõlgendamise ja esitamise poolest.

Simone Scifoni on mitmel rindel tegutsev muusik, mängides paralleelselt nelja instrumenti: klaverit, trumme, kolmekeelset kitarri ja väikest klahvpilli basskitarri asemel. Paul Venturi mängib nii akustilist kui ka elektrikitarri. Tema tämber ja laulustiil meenutavad suuri bluusimeistreid, nagu Tommy Johnson, Son House ja Fred McDowell. Venturi ja Scifoni duo on hea näide sellest, millele see muusikastiil tegelikult taandub – kaks meest, kes kokku saades on otsustanud oma kogemusi ja kirge läbi ühise keele, muusika hakata jagama. Nende hetkede tulemuseks on autentne ja siiras sound.

Facebook


Paul Venturi and Simone Scifoni are a great union, who have gained popularity in Italy thanks to their natural and singular way of interpreting the old blues.

Simone Scifoni is multi-tasking on four instruments: a piano, drums, a three string

guitar and a small keyboard instead of the bass guitar. Paul Venturi plays both the acoustic and the electric guitar. His way of singing refers to some of the greatest old blues masters like Tommy Johnson, Son House and Fred McDowell. Venturi and Scifoni are an example of what this music is about: two guys, who get together and decide to share their experiences and passion through a common language. An authentic and sincere sound is a result of those moments.