Josmarine (EST)

facebook | spotify| www

Josmarine vokaal ja looming on pärit džässi ja souli piirimailt, piiludes aeg-ajalt ka bluusi ja hip-hopi maastikele. 2018. aastal avaldas Josmarine oma debüütalbumi “Absence”, mis sündis koostöös Pärtel-Peeter Pere ja Jakob Juhkamiga. Josmarine triosse kuuluvad muusikud Mike Both ja Rene Tamm.

Mike Both on Austraaliast pärit bassimängija, kes on Eestis juba mitmeid aastaid erinevates koosseisudes tegutsenud. Tema muusikalisteks mõjutusteks võib peamiselt pidada nii 1960-ndate bluusi ja rokki kui ka tänapäeva neo-soul muusikat.

Rene Tamm on multiinstrumentalist, keda köidavad helimaastikud ja nende kujundamine. Näiteks satub ta viimasel ajal aina rohkem mikrofoniga jalutama. Josmarine Trios hoolitseb Rene löökpillidel rütmi eest.

*********

Josmarine’s vocals and creation are both from the edge of jazz and soul worlds, sometimes including hints from blues and hip-hop genres. In 2018 she released her debut album “Absence”, which was born in collaboration with Pärtel-Peeter Pere and Jakob Juhkam. Josmarine trio includes musicians Mike Both and Rene Tamm

Mike Both is an Australian born bass guitarist, who has been living and working with different groups in Estonia for years. His musical influences are mainly 1960’s blues, rock and contemporary neo soul.

Rene Tamm is a multi-instrumentalist who’s curious about timbral landscapes and designing them. Lately he’s been often spotted wandering around with a microphone. In Josmarine Trio Rene takes care of percussion duties.